O nas

Witamy na stronach Serwisu www.iWieszTo.pl.

Serwis powstał z myślą o Firmach i Instytucjach, które w czytelny, tani i szybki sposób chcą dotrzeć do jak największej liczby odbiorców.

Dążymy, aby oferty wydarzeń, produktów i usług firm i instytucji z powiatu, województwa, a nawet całego kraju, dostępne były w jednym miejscu. Do tego ma służyć nasza wyszukiwarka, a pomysłem jest sposób przedstawienia oferty poprzez plakat, ulotkę zamieszczoną na stronach Serwisu.

Serwis powstał także z myślą o użytkownikach internetu, którzy w natłoku ofert, reklam firm i instytucji, szukają konkretnego wydarzenia, produktu, usługi w danym regionie. Oferta przedstawiona na stronach Serwisu jest jasna i czytelna, a przede wszystkim miła dla oka.

Dla użytkowników wprowadziliśmy możliwość logowania się i dodawania reklam do "Ulubionych", dzięki czemu, w każdej chwili mamy dostęp do ofert, na których najbardziej nam zależy, bez ponownego ich wyszukiwania w Serwisie.

Zamysłem naszym było stworzenie Serwisu, który przedstawia oferty instytucji, firm, nie w postaci "suchego wpisu", lecz w postaci plakatu, ulotki, wizualnego przekazu.

Tak jak ulotka, fizycznie dociera do naszych skrzynek pocztowych, tak ulotka z naszego Serwisu dotrze do jeszcze większego grona odbiorców, odbiorców korzystających z usług internetowych.

Zapytacie Państwo w jaki sposób odbiorcy dowiedzą się o Waszym plakacie, ulotce reklamującej Wasze wydarzenie, produkt, usługę i dlaczego będą chcieli go szukać na stronach Serwisu www.iWieszTo.pl? Otóż Serwis będzie reklamował się poprzez mailing internetowy, poprzez tradycyjne plakaty, ulotki, a w przyszlości poprzez reklamę w mediach. Integracja z Facebook sprawia, że plakaty, ulotki dodane do Serwisu automatycznie trafiają na stronę Serwisu na Facebook, a dalej do osób "lubiących" Serwis.

Dzięki przejrzystemu i łatwemu systemowi wprowadzania reklamy, każdy użytkownik może sam zamieszczać reklamę i nią zarządzać. My oczywiście w każdym momencie służymy pomocą. Możemy to również zrobić za Was.

Plakaty, ulotki zamieszczane mogą być na różne okresy czasu. Użytkownik sam decyduje jak długo jego reklama będzie wyświetlana w Serwisie. Jest to szczególnie przydatne w przypadku reklamodawców prowadzących kampanie promocyjne swoich wydarzeń, produktów lub usług. Nie trzeba inwestować w drogi abonament, wystarczy skorzystać z opcji terminu odpowiedniego dla danej promocji.

Serwis www.iWieszTo.pl zintegrowany jest z Facebook.

Zapraszamy do współpracy.

Szukaj

Szukaj:

Ostatnio dodane

  Ostatnie tagi

  Losowe tagi

  Cennik

  Koszt publikacji materiału na stronie głównej:

  14dni - 15zł
  30dni - 27zł
  60dni - 49zł
  90dni - 71zł
  180dni - 130zł
  360dni - 240zł

  Aktualności

  Bezpłatna reklama dla Domów Kultury
  Opublikowano: 2014-01-26 22:11:13

  Zapraszamy Domy Kultury do BEZPŁATNEGO zamieszczania plakatów, ulotek, reklam swoich wydarzeń kulturalnych na stronach naszego Serwisu. Szczegóły w Regulaminie na dole strony.

  Bezpłatna reklama dla Firm
  Opublikowano: 2013-09-10 22:12:17

  Pierwszy miesiąc dla Firm bez oplat !!!*

  *dotyczy 2 pierwszych publikacji w czasie trwania promocji. Kolejne publikacje według cennika. Szczegóły w Regulaminie na dole strony.

  Witamy!
  Opublikowano: 2013-09-10 22:09:52

  Witamy w Serwisie www.iwieszto.pl

  Copyright @2013-2014 iWieszTo.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałow, tekstów oraz zdjęć surowo zabronione.
  Strona wykonana przez doneta.pl